INFORMACE PRO OBČANY

Provozovatel dráhy SŽDC, s. o. informuje, že až do 19. listopadu 2015 do 15:30 hod. bude pokračovat nepřetržitá výluka v úseku Kořenov - Harrachov na trati 036 Liberec - Tanvald - Szklarska Poręba Górna. Původní termín ukončení výluky byl 30. září 2015.

Důvodem prodloužení této výluky je výstavba výhybny v Harrachově.

Dopravci České dráhy, a. s. a GW Train Regio a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Provoz vlaků ČD, a. s. je ve vyloučeném úseku přerušen. Cestující z Kořenova do Harrachova a opačně mohou využít návaznou autobusovou linku 670974, která ale jede v odchylných časech od jízdního řádu vlaků a zastavuje na zastávkách dle svého jízdního řádu. V autobusech budou cestující odbaveni dle pravidel integrovaného dopravního systému Libereckého kraje IDOL. V autobusech linky číslo 670943 jedoucích z/do Kořenova od/k návazným vlakům jsou také uznávány jízdní doklady Českých drah, vydané dle tarifu TR 10 - tyto jízdní doklady je možné zakoupit v osobních pokladnách v železničních stanicích nebo ve vlaku.

Vlaky dopravce GW Train Regio a. s. Do 26. 10. 2015 jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Kořenov - Harrachov,,sklárna - Jakuszyce a opačně. Ve stanici Jakuszyce bude umožněn přestup do/z vlaků GW Train Regio a.s. do/z Szklarska Poręba Górna. Ve dnech 27. 10. - 19. 11. 2015 jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Kořenov - Harrachov,,sklárna - Szklarska Poręba Górna a opačně. Upozornění Po dobu výluk nebude v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu u jednotlivých vlaků - tzn. "Rozšířená přeprava spoluzavazadel". Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

VÝLUKOVÝ JÍZDNÍ ŘÁD ZDE