1

Téma: Kabelová TV

Mám dvě otázky. 1) Doslechl jsem se že bude Kořenovská "kabelová TV" končit ?
                        2) Poslední dobou jsou časté výpadky signálu na delší dobu, proč ?

Jestli to je nutná údržba zařízení to to nejde zvládnout za jeden či dva dny ?
Nebo s tím mají co společného prováděné výkopové práce a kabel je často  přerušený ? Každopádně to není od provozovatale hezké.

Standa S.

2

Re: Kabelová TV

Dneska je opět TV nevunkční. Jsem zvědav jak to dopadne po novém roce,bude "kabelovka" dál pokračovat nebo bude zrušena.

Standa S.

3

Dobrý den,

s kabelovou televizí jsou v poslední době čím dál tím větší problémy. Je to částečně  díky stáří zařízení, částečně nutností přechodu na digitální signál. V současné době jednáme s Českým telekomunikačním úřadem o dalších možnostech provozování kabelové televize. Rušení není v této chvíli na pořadu dne, ale v každém případě jsou již dnes daleko vyspělejší technologie a možnosti, jak získat televizní signál. Je třeba si uvědomit, že kabelová televize vznikla v době, kdy byl televizní signál pro část lokalit v obci nedostupný a vybudování kabelové televize byla služba občanům. Při dnešních možnostech se již toto začíná jevit jako přežitek. Ale znovu opakuji, rušení kabelové televize není na pořadu dne.Pokud by k tomuto kroku byla Obec okolnostmi donucena, ať již z důvodu nějaké finančně náročnější rekonstrukce nebo proto, že bychom nemohla dále kabelovku provozovat, tak by občané byli s pdostatečným časovým předstihem informováni. Pokud Vás televize často zlobí, tak se prosím obracejte na p.Doležala, který má na starosti provoz kabelové televize,  tel.777 171 414.

4

Díky za perfektní a rychlou odpověď pane Pelc.

Standa S.