1

Téma: Nepřijatelný záměr obce prodat obecní majetek

Dobrý den, právě jsem s hrůzou zjistil, že obec má záměr prodat všechny pozemky okolo fotbalového hřiště, včetně nového tenisového hřiště. Tento záměr je nutno okamžitě zastavit. Privatizace těchto pozemků a sportoviště, které patří všem občanům naší obce je nepřijatelná. Nový majitel může znepřístupnit vše, včetně fotbalového hřiště.

2

Re: Nepřijatelný záměr obce prodat obecní majetek

Dobrý den,
poprosil bych p.Klenora, aby si pořádně přečetl zápis z jednání zastupitelstva a nešířil zbytečnou paniku. Po místním šetření, které provedli zastupitelé spolu s představiteli TJ Slavoj Kořenov, byl odsouhlasen prodej části pozemků přiléhajících k náhonu tak, aby jeho současný majitel měl k tomuto bezproblémový přístup. V žádném případě nebyly prodány pozemky pod fotbalovým hřištěm ani pod novým víceúčelovým hřištěm, ani pozemky, kterými by mohl být zablokován přístup k výše uvedeným sportovním zařízením. O prodeji těchto pozemků se jednalo dlouhodobě a obecní zastupitelstvo s prodejem souhlasilo až po velmi důkladném zvážení.

Stanislav Pelc

Naposledy upravil: Stanislav Pelc (2014-08-11 17:15:51)

3

Re: Nepřijatelný záměr obce prodat obecní majetek

Dobrý den, děkuji za odpověď. Přečetl jsem zápis několikrát, ale tuto specifikaci jsem tam nenašel. Mně to takhle stačí, pozemek pod tenis. kurtem není na prodej a přístup k fotbalovému a tenisovému hřišti bude zachován. Jsem si jist, panika nevznikla.