1

Téma: Informace od p. Klenora

Informace od p. Klenora:

Vážení spoluobčané Kořenova, cesta k nižším nákladům za energie je sdružení odběratelů a využití elektronické aukce na elektrickou energii a zemní plyn.
Zájemci sledujte prosím diskusní fórum obce.


24.4.2013 - Informační leták - AUKCE JINAK

18.4.2013 - PRO PROVOZOVNY

2

Re: Informace od p. Klenora

Důležitá informace - firma zajišťující aukci prioritně zajistí s vítězem aukce naprosto transparentní smlouvu s novým dodavatelem. Tato smlouva bude bez jakýchkoliv záludností a je součástí aukce, jen ta nejlepší může vyhrát! Je to velmi důležité, zjišťuji, že mnoho lidí má velice špatně uzavřené smlouvy. Jsou tak špatné, že je mají již dva roky uzavřené a další dva roky je budou muset dodržet. Především u el. Energií je to hodně zlé, protože cena již dva roky mírně klesá obecně a oni budou muset platit ještě dva roky ceny roku 2011!!!  Byl jsem přítomen jedné aukci, tam cena za vysoký tarif klesla k 1100Kč za MWh a u vysokého k 1300 Kč za MWh.

3

Re: Informace od p. Klenora

Sběr přihlášek prodloužen do 13.6.2013

4

Re: Informace od p. Klenora

Blahopřeji všem účastníkům aukce. Cena plynu klesla na 770 KČ za MWh a poplatek za odběrné místo na 0 Kč.
Cena za el. energie se u  tarifů   D25d , D45d a D55d  NT a VT se sjednotila na 1160 Kč za MWh a odběr. místo 0 Kč. Podrobnosti o všech tarifech jsou k dispozici u mne.
D25d 836 Kč za NT
C25d také 836 Kč, a pod.

5

Re: Informace od p. Klenora

Na této adrese jsou nové informace o aukcích, případně se můžete hlásit individuálně do aukcí na energie:https://www.aukcejinak.cz/domacnosti/
Vřele doporučuji.
P.S. Na stejné adrese je i odkaz pro podnikatele.

6

Re: Informace od p. Klenora

INFORMACE K NOVÉMU KOLU AUKCE NA ELEKTRICKOU ENERGII:
Již jste s námi jednou o lepší smluvní podmínky na dodávky elektrické energie soutěžili, přičemž k 31.10.2014 většině z Vás námi zprostředkovaná smlouva končí, využijte našich služeb znovu. Ale i ti, kteří mají smlouvu platnou až do března 2015, mohou soutěžit již nyní a nakoupit tak za nízké ceny, které se budou zvyšovat s blížící se topnou sezónou.

Stávající dodavatel Vám již pravděpodobně zaslal novou nabídku, jsme však přesvědčeni, že Vám opět můžeme dopomoci k ještě lepším nabídkám, a to díky sdruženému nákupu zakončenému elektronickou aukcí.

Termín této aukce je stanoven na středu 20.8.2014.

Hlásit se můžete do 10.8.2014, a to prostřednictvím následujícího formuláře. Vše je samozřejmě opět zdarma.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás nyní můžete zdarma obrátit i telefonicky na čísle 800 234 432.

Těšíme se na opětovnou spolupráci,
Tým AUKCE JINAK